na-ryby

Canus Building - sprawdzone porady budowlane, wnętrzarskie i ogrodowe. Największy wybór w regionie!

Impregnacja Kostki »
serwis-na-ryby

Canus Building "Zbuduj to sam!" Porady wnętrzarskie i budowlane

Poradnik #18: Jaki impregnat do kostki brukowej?

Line grey

Poradnik #29: Uszkodzenia konstrukcji betonowych

Line blue

Poradnik #365: Uszczelnienie nowej studzienki kanalizacyjnej

Line grey

Poradnik #198: Gdzie i jak montować skrzynkę gazową?

Line blue

Czytaj więcej pytań użytkowników na forum budowlanym Canus Building

Ostatni wpis dodano: 9 dni temu

Ostatni komentarz dodał: Bart-lomiej

Zastanawiam się, na co zwrócić uwagę wybierając impregnat do kostki brukowej. Potrzebny mi impregnat, który nada kostce ładny kolor [...]

Czy wiesz, że w Canus Building znajdziesz...

...poradniki budowlane

Ponad 400 poradników budowlanych i wnętrzarskich

...produkty i materiały

Porównujemy produkty zaufanych producentów

...oferty pracy w regionie

Czytaj opinie pracowników na forum

Jak zabezpieczyć kostkę brukową?

Dosłownie każda rzecz na świecie potrzebuje odpowiedniego zabezpieczenia, żeby pozostać w dobrym stanie przez długie lata eksploatacji. Kostka brukowa nie stanowi w tej kwestii wyjątku, by utrzymać ją w doskonałej kondycji, zaopatrz się w odpowiedni preparat do jej impregnacji. Dzięki temu będziesz mieć pewność, że wytrzyma ona niejeden dzień, nawet w najcięższych warunkach atmosferycznych. Wybór środków do impregnacji jest naprawdę szeroki, na rynku dostępne są preparaty stworzone na bazie żywic, polimerów, silikonu... Można by tak wymieniać w nieskończoność!

Jednak skupmy się na samych superlatywach, wybierając najlepsze spośród wszystkich dostępnych produktów. W końcu w kwestii zabezpieczania kostki brukowej nie ma co eksperymentować – wiemy, że zależy Ci na skuteczności wykonywanych przez siebie zadań. By zapobiec wnikaniu szkodliwych substancji w kostkę brukową, należy wybrać najlepsze z możliwych produktów.

Zastanawiasz się, jaki preparat do impregnacji kostki wybrać?

Właściwości oleofobowe i hydrofobowe to podstawa wytrzymałej kostki brukowej. Odpowiednio zabezpieczona kostka jest w stanie ułatwić czyszczenie ubrudzonych powierzchni. Impregnacja to również gwarancja ochrony przed mrozem oraz innymi szkodliwymi warunkami atmosferycznymi, na które kostka jest narażona. Impregnat silikonowy zapewnia skuteczną ochronę przed promieniowaniem UV oraz powstawaniem wykwitów wapiennych. Żeby uniknąć nieprzyjemnych skutków eksploatacji, wystarczy odpowiednia impregnacja – to proste i bardzo opłacalne!

Oszczędność czasu i pieniędzy

Wyobraź sobie, że kostkę musiałbyś wymieniać rzadziej niż dotychczas – zaoszczędziłbyś dużo pieniędzy, prawda? To możliwe razem z preparatem do impregnacji kostki brukowej, dzięki któremu zapewnisz jej idealną ochronę przed zanieczyszczeniami i zniszczeniem! Zadbaj o swoją kostkę i spraw, by wyglądała znakomicie przez wiele lat.

Przejdź do strony głównej » Mapa serwisu » Nawiąż współpracę z Canus Building »